تاریخ انتشار : یکشنبه 19 آذر 1402 - 22:37
63 بازدید
کد خبر : 5433

فال ابجد امروز دوشنبه ۲۰ آذرماه ۱۴۰۲؛ دست از جنگ و جدل نکن با این افراد بردار!

فال ابجد امروز دوشنبه ۲۰ آذرماه ۱۴۰۲؛ دست از جنگ و جدل نکن با این افراد بردار!
فال ابجد امروز دوشنبه 20 آذرماه 1402؛ در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

ماجراجو – انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

میزان

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز دوشنبه ۲۰ آذر ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ب د ج
نباید از کسی انتظار خوبی و نیکی داشته باشی. گرفتاری ات رفع خواهد شد. اگر قصد انجام کاری را داری چند روز صبر و بعد اقدام کن. فال ابجد شما مژده می‌دهد که به زودی در کارت موفق می‌شوی و به اوج می‌رسی.

اردیبهشت: آ د آ
غم و تیرگی از تو دور شده و سعادت به تو روی آورده است. از آسیب بدخواهان در امان هستی. از دوست، همکار یا همسر خود راحتی می‌بینی. مدتی و تشویش و نگرانی داری، صبر داشته باش شرایط با تو موافق خواهد شد و به مقصود می‌رسی.

خرداد: ب ب آ
نیتی که در دل داری بر آورده خواهد شد، اما نباید عجله کنی بلکه باید صبور باشی تا اوضاع بر وفق مرادت شود. اگر منتظر رسید خبر از جانب کسی هستی به زودی خبری از او به تو می‌رسد که شاد می‌شوی. در آینده نزدیک همه چیز به نفع تو تغییر خواهد کرد.

تیر: ب د آ
حدود دوسال است که کار و بارت خوب نیست. صبر داشته باش گشایش نزدیک است. طالعت خوب است، اما از قصد و نیتی که در دل داری دوری کن، چون پشیمان می‌شوی.

مرداد: آ آ آ
به زودی گره کارت باز می‌شود و به هر خواسته‌ای که داری می‌رسی. کسی به زودی به جمع خانواده شما اضافه می‌شود. در چند روز آینده یک خبر خوشحال کننده می‌شنوی. دوستان خوبی داری در انجام کار‌ها با آن‌ها مشورت کن. رازت را به کسی نگو و خوددار باش.

شهریور: آ ب آ
ایمانت را قوی کن. آنچه را که آرزو کرده‌ای از خدا طلب کن. به زودی کارهایت سر و سامان می‌گیرد و به مرادت می‌رسی البته با همت و اراده خودت. ازآنچه می‌ترسی در امان هستی به خدا توکل کن.

مهر: آ آ ج
اگر قصد انجام ناصواب یافکر بدی در سر داری از آن دست بردار. کسی از تو رنجور شده باید از او دلجویی کنی. خواسته و آرزویی داری که تا ده روز دیگر به آن می‌رسی ان شالله. از پول و درآمد حرام دوری و به خدا توکل کن.

آبان: آ ج ب
نیتی در دل داری که به آن می‌رسی. اگر با کسی دعوا و منازعه داری عاقبت به نفع تو خواهد بود. چیز با ارزشی را از دست داده‌ای نگران نباش دوباره به دستش می‌آوری. در انجام کار‌های خیر پیش دستی کن تا به مراد و مقصود دلت برسی.

آذر: آ ب ب
آن فکر شومی که در سر داری را رها کن. صبر کن تا گشایشی در کارت حاصل شود. تلاش بیهوده نکن و تسلیم حکمت خداوند باش. دروغ نگو و تهمت نزن. تا دوازده روز دیگر کار و بارت سامان می‌گیرد به خدا توکل و از بدی و بدی کردن دوری کن.

دی: ب د د
فعلا بهتر است دست به کاری نزنی، چون در موقعیت خوبی نیستی. به زودی این شرایط تغییر خواهد کرد. مراقب اطرافیانت چه دوست و چه دشمن باش تا در کارت فتنه انگیزی نکنند. اگر کسی تو را نصیحت کرد بپذیر.

بهمن: ب آ د
آنچه را که نیت و آرزو کرده‌ای به آن می‌رسی چرا که طالعت روشن است. از طرف بزرگان و اهل قلم نفع خوبی به تو می‌رسد. از جانب دوستان باوفا شادمان می‌شوی. اگر قصد خرید خانه یا ساخت بنا داری به آن عمل کن. به صلاح و نفع شما خواهد بود.

اسفند: آ ج آ
به آنچه نیت کرده‌ای می‌رسی، ولی باید کمی صبر کنی. عجله نکن که از کارت پشیمان می‌شوی. با کسی جنگ و جدل نکن. راز دلت را به کسی نگو و همیشه و در همه حال به خدا توکل کن تا از غم و رنج در امان باشی.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.