تاریخ انتشار : پنجشنبه 7 اردیبهشت 1402 - 10:39
68 بازدید
کد خبر : 1374

فال ابجد امروز پنج شنبه ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

فال ابجد امروز پنج شنبه ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است و بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. ماجراجو – انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است و بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود.

ماجراجو – انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل
ثور
جوزا
سرطان
اسد
سنبله
میزان
عقرب
قوس
جدی
دلو
حوت

در ادامه، فال ابجد امروز پنج شنبه ۷ اردیبهشت ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: آ ب ب
افکار خوبی در سر ندارید و اگر اصرار به انجام آن‌ها داشته باشید متاسفانه دچار مشکل خواهید شد. سعی کنید تا از پرخاشگری و رفتار‌های نابجا به دور باشید و از لجبازی دست بردارید. به زودی سفری موفقیت‌آمیز در پیش خواهید داشت و زندگی‌تان دگرگون خواهد شد.

اردیبهشت: ج آ ج
فردی در زندگیتان وجود دارد که سعی در خراب کردن شما پیش دیگران دارد باید بسیار مراقب باشید و از او دوری کنید. مشکلاتی برایتان به وجود آمده و دوستان نابابی که در زندگی تان دارید شما را در دردسر انداختند از آن‌ها دوری کنید تا مشکلاتتان برطرف شود. به زودی کسب و کارتان رونق می‌گیرد و سعادت‌مند میشوید انشالله.

خرداد: ج آ آ
آرزو‌های بزرگی در سر دارید، اما توکل تان را به خداوند از دست داده اید باید از او بخواهید تا شما را به همه آن‌ها برساند. فردی سعی دارد تا برای شما دامی پهن کند از او بر حذر باشید تا در دردسر نیفتید. به حرف‌های بزرگتر‌های تان گوش فرا دهید تا راه سعادت را بیابید. وصلتی مبارک در پیش دارید که زندگیتان را متحول خواهد کرد مبارک است انشالله.

تیر: ب ب آ
طالع بسیار بلندی دارید و شانس خوبی در زندگی خواهید یافت. به زودی تمامی آرزوهایتان برآورده خواهد شد. معاملاتی انجام می‌دهید که شما را دچار ضرر و زیان فراوان خواهد کرد، اما نگران نباشید که دوباره آن‌ها را به دست خواهید آورد. اخباری به دستتان میرسد که شادی و مسرت فراوانی را وارد زندگیتان خواهد کرد.

مرداد: ج ب ج
زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد و آرزو‌های دور ودراز تان برآورده خواهد شد. زنی که یک نشان بر چهره دارد قصد دارد تا شما را دچار دردسر کند به حرف‌هایش گوش ندهید و از او دوری کنی. حسودان در اطرافتان بسیارند و چشم زخم بر شما کارگر می‌افتد پس همواره دعای دفع آن را با خود همراه داشته باشید تا گزندی به شما نرسد.

شهریور: آ د د
اقبال به شما رو می‌کند و می‌توانید به هر آنچه که در آرزویش هستید برسید، اما در صورتی که همت کنید و از تنبلی و تن پروری به دور باشید. فردی شما را دچار مشکل می‌کند، اما از کارش پشیمان می‌شود و خودش کمک تان می‌کند تا از آن‌ها رهایی یابید. زندگی به کامتان می‌شود پس صبور باشید.

مهر: ب ج د
نسبت به دشمنان خود محتاط باشید تا به موفقیت برسید و هیچگاه نسبت به خداوند مهربان ناامید نشوید و همواره بر او توکل نمایید. اقبال شما بلند است و به آن دست پیدا می‌کنید، اما هیچ گاه رازهایت را به شخصی نگویید تا ضربه نخورید.

آبان: د ج ب
در آینده نزدیک خبر‌های خوشحال کننده‌ای به گوش می‌رسد و اگر بدهی داشتیم و یا چیزی را گم کردی به دست می‌آوری و کار‌ها و شرایط زندگی است بر وفق مراد تو پیش می‌رود و پولی به دستت میرسد.

آذر: آ آ ب
هر آنچه که از دست داده‌ای دوباره نصیبت می‌شود. احتمالا بیمار میشوی که خیلی زود بهبود پیدا میکنی. شما زندگی همراه با خانواده خوب و همراهی داری و در کارت منفعت بسیاری وجود دارد. شخصی که در حقت خوبی کرده، اما به تو ضربه زده از کارش پشیمان می‌شود و اگر قصد مسافرت داری به دنبالش باش که لحظات خوبی سپری می‌گردد.

بیشتر بخوانید: فال حافظ امروز پنج شنبه ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱

دی: ج ج ب
در کار خود به موفقیت می‌رسی و اگر بر خدا توکل کنی با آرزو‌های دست پیدا می‌کنی. البته خدا نیز باید آن را بخواهد. اقبال شما خوب است و اگر در گذشته چیزی را از دست دادی به دست می‌آوری. فردی به تو تهمت ناروا می‌زند، اما آسیب به تو نمیرسد.

بهمن: ج ب ب
کسی از نزدیکان از پشت سرت غیبت می‌کند، اما به آن اهمیت نده و به کار خود مشغول باش. در آینده نزدیک با خواست خدا به آرزوهایت میرسی. همیشه به قول‌های خود عمل کن وهیچگاه زیر حرف هایت نزن؛ و همواره با فکر ذهنی یکسان در کار‌ها به خداوند توکل کن تا به هدفت برسی.

اسفند: آ ج ب
فردی با تو ناسازگاری می‌کند پس نگران نباش که در نهایت رامت می‌گردد. اگر چیزی را از دست دادی آن را به دوباره به دست می‌آوری و با رحمت خداوند غمهایت به پایان رسیده و پولی دستت را می‌گیرد. دعوا با فردی در نهایت به نفع تو به پایان میرسد.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.